Zapraszam na sesje indywidualne w zakresie:

  • Rozwoju osobistego
  • Radzenia sobie z lękiem i poczuciem winy
  • Problemów rodzinnych i partnerskich
  • Ustalenia specyfiki osobowości (typologia wg. Helen Palmer)
  • Połączenia z własną Duszą
  • Dylematów związanych ze światopoglądem

Każdy z nas kroczy własną drogą i sam odnajduje swoje piękno. Są jednak momenty w życiu, kiedy gubimy się w gąszczu własnego umysłu. Potrzebne jest wówczas wsparcie, przytomne spojrzenie z zewnątrz i nakierowanie na tory wyważonej roztropności. Prowadzone przeze mnie spotkania są rodzajem misterium wypełnionego ciepłem zrozumienia. Popatrzymy na życie całościowo, poprzez Cało, Umysł i Duszę. Spotykamy się z wewnętrznym dzieckiem. Określamy specyfikę osobowości oraz kierunki dalszego samorozwoju. Wspólnie odsłaniać będziemy kolejne warstwy psychologicznych uwarunkowań, ze świadomością programów rodzinnych, społecznych, a przede wszystkim ze świadomością planu swojej Duszy. Można w ten sposób zobaczyć własne miejsce na płaszczyźnie rozwoju duchowego.

Najcenniejszym darem, jaki możesz dać samemu sobie, jest wyjście poza zwykły umysł i uświadomienie sobie własnego bogactwa, wartości i boskiej mocy. Gdy lęk zamienisz w Miłość, a poczucie winy zastąpisz zrozumieniem, znikną niepokoje serca, zanurzonego w Jedności i podobieństwie do Tego, Który Jest. Cała fascynująca tajemnica jest w Tobie, a zgłębiana w ciszy serca, odsłania kolejne przestrzenie  niekończącego się, wielopłaszczyznowego rozwoju. Czy może być inaczej? Doświadczamy przecież nieograniczonej i niepojętej Miłości już w samym fakcie Istnienia.

W zależności od możliwości można się spotkać osobiście, lub za pośrednictwem Skype. Każde spotkanie już samo w sobie jest dla mnie wielką radością i cennym doświadczeniem. Jako wyrównanie energii dawania proponuję wpłatę 80zł, za półtorej godzinną sesję. Jeżeli jednak finanse miałoby być przeszkodą, to z głębi serca zapraszam.

Spotkanie trwa półtorej godziny.

Możesz skontaktować się ze mną już dziś!

Na stronie kontaktowej znajdziesz opis metod kontaktu ze mną. Skorzystaj z formularza, wyślij mi e-mail, lub zadzwoń.

Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem. Fragmenty sesji. Podkład muzyczny: Dan Gibson and Donald Quan – Dreaming by the Stream. Dziękuję Piotrowi na umożliwienie nagrania.